Serap Doktor bebek emzirme danışmanlığı, anne sütü ile beslenmenin önemini anlatan, emzirme konusunda anne ve ailelere destek olan bir hizmettir. Bu hizmet, anne sütü ile beslenme sürecinde karşılaşılabilecek zorlukları aşmak ve anne sütü üretimini artırmak için gereken teknikleri öğretir.

Serap Doktor bebek emzirme danışmanlığımız, anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirir ve anne sütü ile beslenmenin sağladığı birçok faydayı sağlar. Anne sütü, bebeğin büyümesi ve gelişimi için gerekli olan tüm besinleri içerir. Ayrıca, anne sütü, bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı koruma sağlar. Ayrıca, anne sütü, anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirir ve bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimini destekler.

Sütüm yeterli mi? Doğru teknikle emzirebiliyor muyum? Mamaya ne zaman ihtiyaç olabilir? gibi emzirmeyle ilgili tüm sorularınıza emzirme danışmanlığı ile alabilirsiniz. Kliniğimizde takibe aldığımız tüm bebeklerimiz ve annelerine sertifikalı bebek hemşiremiz tarafından emzirme danışmanlığı verilmektedir.

Emzirme danışmanlığı istenirse hem gebelik öncesinde hem doğum sonrasında evde de verilmektedir.